• ברקת - השקעות מעולם אחר

שאלות ותשובות

שאלות נפוצות על השקעות מעולם אחר 

פה תוכלו למצוא מידע נוסף על ההשקעות שלנו, במידה ויש לכם שאלות נוספות תתקשרו למספר 07-95102150 ונשמח לתת לכם את כול המידע שאתם מחפשים 

השקעה בנכס ריאלי הינה השקעה בנכס שאינו סחיר, ספיר השקעות בסוכנויות מתמחה ברכישת תיקי ביטוח ופנסיה המניבים תזרים קבוע ויציב לאורך שנים (מוצרי הביטוח והפנסיה הינם מוצרים לטווח ארוך). היתרון עבור המשקיע הינו השקעה בעלת תזרים קבוע המהווה תשואה בטוחה. את התזרים הקבוע הזה, שיכול להשתנות רק במידה הלקוח של אותו סוכן בחר לעבור לסוכן אחר, דבר שאינו שכיח, אנו מציעים למשקיעים שלנו. השקעה מסוג זה הינה השקעה שהיתה שמורה עד כה למשקיעים מוסדיים גדולים במיוחד.

לעומת ספיר, קרנות ההשקעה הרגילות בשוק משקיעות בנכסים שאינם ריאליים, קרי: מניות, תעודות סל, הלוואות שונות, נדל״ן וכדומה. חלקן עשויות להציג תשואות נאות כל עוד הן מתנהגות כחזוי וכאן טמון גם חסרונן. שכן יציבותן תלויה במידה רבה בתנודות השוק, בדינמיות שבמהות ההשקעה ובבלתי צפוי שמאפיין את עולמנו ומשפיע על כל תחומי החיים ובכללם גם על התשואה שבקרנות מסוג זה. בדיוק על מנת לפתור משתנים אלה פיתחנו את קרן ההשקעות.

היכרותה הנרחבת של ״ספיר קרן השקעות״ עם גופים מובילים בתחום ההשקעות הריאליות מאפשר לקהל לקוחותיה להיחשף להזדמנויות השקעה ייחודיות ואטרקטיביות במיוחד. ההשקעה ב״ספיר קרן השקעות״ מאפשרת גיוון בתי . ק ההשקעות של הלקוח, מנגישה עבורו את עולם קרנות ההשקעה הפרטיות (Private Equity) אשר עד כה היה שמור ללקוחות מוסדיים וללקוחות פרטיים בעלי הון גדול (יותר מ 10- מיליון ש״ח), ולמעשה חושפת אותו להשקעות בעולם הביטוח, הפנסיה והפיננסים ארש מוצעות רק לתאגידים ביטוחיים, חברות ביטוח ובתי השקעות.

אנחנו כאן בשבילכם

עדיין מתלבטים? זקוקים לתשובות נוספות? מלאו את הטופס ונציג מומחה יחזור אליכם

{{message}}