• ברקת - השקעות מעולם אחר

קרן ספיר

היי נעים מאוד!

שמי ספיר ואני קרן ההשקעות הכי יציבה שתכיר בסצנת ההשקעות. אני לא אוהבת להעיד על עצמי (מעדיפה שיעידו עליי בקטע של צניעות) אבל כל מי שמכיר אותי אומר עליי שאני רצינית, רגישה, משקיעה מכל הלב, איכותית, משרה ביטחון רב על מי שמשקיע בי ושאני הבחירה הכי טובה שהוא עשה בחיים שלו. האמת שזה מחמיא לי בטירוף שאומרים עליי דברים כאלו...

השקעה טובה מבית טוב

אני בטוחה ששמעת והכרת בחייך כבר הרבה השקעות, אולי עם חלקן ניהלת מערכת יחסים קצרה או ארוכה, ושלמדת כבר כמה דברים על השקעות. למדת מה חשוב לך ומה אתה מחפש, ומה שבטוח – הבנת שאתה זקוק להשקעה שתהיה באמת החצי השני שלך. לא סטוץ, לא רומן קצר טווח, לא מה שבא מהר הולך מהר, כי אתה יודע שמגיעה לך השקעה טובה מבית טוב, כזאת שתתגאה לספר עליה להורים ולחברים ושכולם יפרגנו, אבל גם קצת יקנאו...


אתה לא יודע במה להשקיע את הכסף שלך?

נכון שעכשיו בתקופת הקורונה אתה לא יודע במה להשקיע את הכסף שלך? ונכון שגם נורא מתחשק לך שהכסף שלך לא יהיה לבד בעובר ושב, ושהוא יזכה להיכנס לזוגיות ארוכה ויציבה שתביא לך את כל הדברים המדהימים שזוגיות טובה מעניקה? אתה בטח רוצה לדעת למה דווקא אני – מה כל כך מיוחד בספיר הזאת? אז אני אשמח לספר לך קצת יותר: 

למה להשקיע בקרן ספיר?

קרן ספיר היא ממש השקעה ממבט ראשון. מהר מאוד לאחר שתתחילו להשקיע בה תרגישו שהפעם זה כל כך שונה מכל ההשקעות המיתולוגיות שלכם. שהיו כל כך לא יציבות ותנודתיות – קרנות נאמנות, תעודות סל, תיקים בשוק ההון, קופות גמל או נדל"ן ובפרט נדל"ן בחו"ל. עכשיו לקרן ספיר יש יתרון משמעותי יותר מתמיד – החישוב מסלול מחדש שיצרה הקורונה הכלכלית.

בדומה לתחומים רבים, משבר הקורונה הפך את סדרי העולמות מן הקצה אל הקצה גם בזירת ההשקעות. לפגיעה הכלכלית רחבת ההיקף יש השלכות כבר כעת על ביצועי התיקים והעתיד אינו צופן בשורות חיוביות יותר. הנתק בין הגאות בשוקי ההון אל מול ביצועי הכלכלה הריאלית, מעצימים את הסיכונים כאשר פוטנציאל התשואה נמוך ביחס אליהם. או במילים אחרות: מערכות יחסים רבות שתנהלו כעת עם אפיקי השקעה אחרים יעלו על שרטון או ייגמרו בכאב לב ענק עבורכם.

לגמרי נדיר: כל אחד יכול להיות בזוגיות עם קרן ספיר

בתחילת הקשר, ניתן להפקיד באופן חד פעמי או להפקיד באופן שוטף על פני 3 שנים בלבד. סכומי ההשקעה מותאמים למשקיע הפרטי, כאשר ניתן להשקיע החל מ- 150 אלף ₪ ומעלה לבחירתכם. 

מסלול ההשקעה סולידי, רמת סיכון מינימלית, השקעה בנכסים ריאליים ויציבים בתחום הביטוח בלבד, דמי הניהול מגולמים בריבית וישנה נזילות מלאה ותשואה בהתאם לטווח ההשקעה.

זו ההשקעה נדירה במיוחד בקורונה טיים כי היא אינה מושפעת מתנודות שוק ההון בימים טרופים שכאלו. את הקרן מנהלת חברת ברק פיננסים, סוכנות ביטוח מורשת מטעם משרד האוצר ורשות שוק ההון – ביטוח וחיסכון, שנוסדה בשנת 2013. מדובר באחת מן החברות המובילות כיום בישראל שמתמחה בתכנון פיננסי, חיסכון פנסיוני, ביטוחים, קרנות גמל, קרנות השתלמות וכן השקעות מתקדמות.

מודל השקעה

במערכת יחסים צריך להשקיע, ולי בתור ספיר ברור לחלוטין שאם אני לא אשקיע בכם ובכסף שלכם מכל הלב אתם תקומו מחר בבוקר ותעזבו, ואני הרי רוצה לנהל אתכם מערכת יחסים ארוכה ומדהימה.

בואו אני אספר לכם כיצד אני הולכת להשקיע כספית בביטוח כך שהכסף שלכם יהיה בטוח לאורך זמן:

אני מציעה לכם הזדמנות מיוחדת להשקיע בעולם הביטוח כלקוחות פרטיים, שזה משהו שאף אחת אחרת לא תוכל להציע לכם... וזו הזדמנות ממש לא ברורה מאליו להשקיע באפיק בעל תזרים הכנסות חזק ויציב כי ההשקעה נשלטת בעיקר על ידי חברות הביטוח הגדולות, כך שיש תנודתיות אפסית בתיק ההשקעות.

זה לא רק עניין של תחושת ביטחון בקשר

אני לא סתם רוכשת תיקי ביטוח! אני מתמחה בקניית נכסים בתחום הביטוח ובהשבחתם. בשנים האחרונות רכשה ברק פיננסים (האימא והאבא המדהימים שלי שאני אשמח להפגיש אתכם בשלב שנרגיש שהגיע הזמן להכיר את ההורים) תיקי ביטוח רבים בהצלחה מרובה תוך גידול משמעותי בתוצאות העסקיות.

שיטות הפעולה שלי שיעשו אתכם מאושרים איתי

אני משקיעה רק בתזרים מזומנים קבוע ויציב מחברות ביטוח המאפשר ביטחון מוחלט ותשואה שנתית נאה.
אני משקיעה באפיקי השקעה יציבים בלתי סחירים בשווקים פיננסים שאינם מושפעים מתנודות השוק.
אני מתמחה ברכישת תיקי ביטוח ופנסיה המניבים תזרים קבוע ויציב לאורך שנים.
אני מנהלת פיזור רחב של תיק ההשקעות והרחבתו בנכס ריאלי ייחודי.
אני למעשה משקיעה בסכומים קטנים יחסית ובאפיקים אטרקטיביים שעד היום שמורים רק למשקיעים מוסדיים גדולים, תאגידי ביטוח ובתי השקעות. למה? כי אני מאמינה באהבת אמת! אני לא גולד דיגרית שכל מה שמעניין אותה בקשר זה כמה כסף יש לך 
אני יכולה להעיד על עצמי שאני מנהלת באופן מקצועי ובשקיפות מוחלטת את הקרן שלי: חשבון נאמנות, ערבויות ובטחונות שמבטיחים שהכסף שלכם יופנה אך ורק למקום המיועד לו ויישא את התשואה עבורכם המשקיעים.

עדיין מתלבטים? זקוקים לתשובות נוספות?
אנחנו כאן בשבילכם

{{message}}