• ברקת - השקעות מעולם אחר

קרן ספיר

היי נעים מאוד!

שמי ספיר ואני קרן ההשקעות הכי יציבה שתכיר בסצנת ההשקעות. אני לא אוהבת להעיד על עצמי (מעדיפה שיעידו עליי בקטע של צניעות) אבל כל מי שמכיר אותי אומר עליי שאני רצינית, רגישה, משקיעה מכל הלב, איכותית, משרה ביטחון רב על מי שמשקיע בי ושאני הבחירה הכי טובה שהוא עשה בחיים שלו. האמת שזה מחמיא לי בטירוף שאומרים עליי דברים כאלו...

השקעה טובה מבית טוב

אני בטוחה ששמעת והכרת בחייך כבר הרבה השקעות, אולי עם חלקן ניהלת מערכת יחסים קצרה או ארוכה, ושלמדת כבר כמה דברים על השקעות. למדת מה חשוב לך ומה אתה מחפש, ומה שבטוח – הבנת שאתה זקוק להשקעה שתהיה באמת החצי השני שלך. לא סטוץ, לא רומן קצר טווח, לא מה שבא מהר הולך מהר, כי אתה יודע שמגיעה לך השקעה טובה מבית טוב, כזאת שתתגאה לספר עליה להורים ולחברים ושכולם יפרגנו, אבל גם קצת יקנאו...


אתה לא יודע במה להשקיע את הכסף שלך?

נכון שעכשיו בתקופת הקורונה אתה לא יודע במה להשקיע את הכסף שלך? ונכון שגם נורא מתחשק לך שהכסף שלך לא יהיה לבד בעובר ושב, ושהוא יזכה להיכנס לזוגיות ארוכה ויציבה שתביא לך את כל הדברים המדהימים שזוגיות טובה מעניקה? אתה בטח רוצה לדעת למה דווקא אני – מה כל כך מיוחד בספיר הזאת? אז אני אשמח לספר לך קצת יותר: 

להשקיע בנכסים ריאליים ולקבל בתמורה תשואה קבועה

אני הקרן היחידה שיכולה להבטיח לך תשואות של בין 5% ל- 7% בתוך 5 שנים. אני לא כמו כולן – אני הקרן היחידה שמציעה בימים אלו השקעה ייחודית מסוגה בתחומי הביטוח, הפנסיה והפיננסים, כאשר יש עליי פיקוח רגולטורי על ידי משרד האוצר.

אני הקרן היחידה שמאפשרת לך בתוך משקיע פרטי, שיכול להיות כל אחד, ולא רק איזה איש עסקים מהעולם הגדול, להשקיע בנכסים ריאליים ולקבל בתמורה תשואה קבועה ויציבה. במערכת היחסים שלנו, בין קרן לבין משקיע – לא יהיו עליות וירידות קיצוניות, לא יהיה מתח, לא יהיה סטרס, לא יהיו לי התקפים דרמטיים (אני קרן מה זה רגועה ונוחה באופי שלי, באמת!) ותהיה בינינו כמובן תקשורת מלאה ושקופה כי היועצים בקרן שלי אתך ולצידך בזמינות מלאה לחלוטין לאורך כל הדרך. וגם, בשביל שתהיה רגוע עד סוף, הכסף שלך יושקע בי באופן בטוח תוך גיבוי משפטי ומקצועי מלא. 

לשמור על ההשקעה שלך לאורך זמן ברמת סיכון הכי נמוכה

אתה בטח כבר מכיר את זה, שלא קל להיכנס לזוגיות חדשה, כי יש חששות, כי מפחדים לקחת את הסיכון – ובקטע הזה, אני לגמרי יכולה להרגיע אותך. האסטרטגיה שלי כספיר הוא לשמור על ההשקעה שלך לאורך זמן ברמת סיכון הכי נמוכה שיש עם תשואה מובטחת ומוגדרת מראש. או במילים אחרות: איתי יהיה לך מינימום סיכון ומקסימום סיכוי לרווח. 

למה להשקיע בקרן ספיר?

קרן ספיר היא ממש השקעה ממבט ראשון. מהר מאוד לאחר שתתחילו להשקיע בה תרגישו שהפעם זה כל כך שונה מכל ההשקעות המיתולוגיות שלכם. שהיו כל כך לא יציבות ותנודתיות – קרנות נאמנות, תעודות סל, תיקים בשוק ההון, קופות גמל או נדל"ן ובפרט נדל"ן בחו"ל. עכשיו לקרן ספיר יש יתרון משמעותי יותר מתמיד – החישוב מסלול מחדש שיצרה הקורונה הכלכלית.

בדומה לתחומים רבים, משבר הקורונה הפך את סדרי העולמות מן הקצה אל הקצה גם בזירת ההשקעות. לפגיעה הכלכלית רחבת ההיקף יש השלכות כבר כעת על ביצועי התיקים והעתיד אינו צופן בשורות חיוביות יותר. הנתק בין הגאות בשוקי ההון אל מול ביצועי הכלכלה הריאלית, מעצימים את הסיכונים כאשר פוטנציאל התשואה נמוך ביחס אליהם. או במילים אחרות: מערכות יחסים רבות שתנהלו כעת עם אפיקי השקעה אחרים יעלו על שרטון או ייגמרו בכאב לב ענק עבורכם.

אז לאיזו מערכת יחסים מושקעת כדאי לכם להיכנס עכשיו?

אתם רוצים השקעה מובטחת? השקעה קבועה? השקעה יציבה? השקעה שתבטיח לכם תשואות של 7% בתוך חמש שנים? זה הזמן המושלם להיכנס לזוגיות מושקעת עם קרן ספיר! זו הקרן היחידה שמציעה לכם בימים אלו השקעה ייחודית מסוגה בתחומי הביטוח, הפנסיה והפיננסים אשר ישנו פיקוח רגולטורי עליהם על ידי משרד האוצר. המשקיע הפרטי משקיע בנכסים ריאליים ומקבל בתמורה תשואה קבועה ויציבה. וחשוב מכל – הכסף שלכם מושקע באופן בטוח תוך גיבוי משפטי מלא ומקצועי!

לגמרי נדיר: כל אחד יכול להיות בזוגיות עם קרן ספיר

בתחילת הקשר, ניתן להפקיד באופן חד פעמי או להפקיד באופן שוטף על פני 5 שנים כאשר בשנה החמישית כבר תראו תשואה באופן ודאי של 7%. סכומי ההשקעה מותאמים למשקיע הפרטי, כאשר ניתן להשקיע 150 אלף ₪ - מיליון ₪ לבחירתכם. ולא יהיו לכם הפתעות: מסלול ההשקעה סולידי, הריבית קבועה וידועה מראש ברמת סיכון מינימלית, ההשקעה היא בנכסים ראליים ויציבים, אין קנסות או עמלת פירעון מוקדם, דמי הניהול מגולמים בריבית וישנה נזילות מלאה ותשואה בהתאם לטווח ההשקעה.

זו ההשקעה נדירה במיוחד בקורונה טיים כי היא אינה מושפעת מהתנודות העזות שיש בשוק ההון בימים טרופים שכאלו. את הקרן מנהלת חברת ברק פיננסים, סוכנות ביטוח מורשת מטעם משרד האוצר ורשות שוק ההון – ביטוח וחיסכון, שקמה בשנת 2013. מדובר באחת מן החברות המובילות כיום בישראל שמתמחה בתכנון פיננסי, חיסכון פנסיוני, ביטוחים, קרנות גמל, קרנות השתלמות וכן השקעות אלטרנטיביות.

מודל השקעה

במערכת יחסים צריך להשקיע, ולי בתור ספיר ברור לחלוטין שאם אני לא אשקיע בכם ובכסף שלכם מכל הלב אתם תקומו מחר בבוקר ותעזבו, ואני הרי רוצה לנהל אתכם מערכת יחסים ארוכה ומדהימה.

בואו אני אספר לכם כיצד אני הולכת להשקיע כספית בביטוח כך שהכסף שלכם יהיה בטוח לאורך זמן:

אני מציעה לכם הזדמנות מיוחדת להשקיע בעולם הביטוח כלקוחות פרטיים, שזה משהו שאף אחת אחרת לא תוכל להציע לכם... וזו הזדמנות ממש לא ברורה מאליו להשקיע באפיק בעל תזרים הכנסות חזק ויציב כי ההשקעה נשלטת בעיקר על ידי חברות הביטוח הגדולות, כך שיש תנודתיות אפסית בתיק ההשקעות.

הזוגיות הכי בטוחה שתהיה לכם

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית להאמית קרהשק סכעיט דז מא, מנכם למטכין נשואי מנורך. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס וואל אאוגו וסטיבולום סוליסי טידום בעליק. גולר מונפרר סוברט לורם שבצק יהול, לכנוץ בעריר גק ליץ, קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי.

זה לא רק עניין של תחושת ביטחון בקשר

אני לא סתם רוכשת תיקי ביטוח! אני מתמחה בקניית עסקים בתחום הביטוח ובהשבחתם. בשנים האחרונות רכשה ברק פיננסים (האימא והאבא המדהימים שלי שאני אשמח להפגיש אתכם בשלב שנרגיש שהגיע הזמן להכיר את ההורים) תיקי ביטוח רבים בהצלחה מרובה תוך גידול משמעותי בתוצאות העסקיות.

שיטות הפעולה שלי שיעשו אתכם מאושרים איתי

אני משקיעה רק בתזרים מזומנים קבוע ויציב מחברות ביטוח המאפשר ביטחון מוחלט ותשואה שנתית נאה וקבועה.
אני משקיעה במוצרי השקעה יציבים בלתי סחירים בשווקים פיננסים שאינם מושפעים מתנועות השוק.
אני מתמחה ברכישת תיקי ביטוח ופנסיה המניבים תזרים קבוע ויציב לאורך שנים.
אני מנהלת פיזור רחב של תיק ההשקעות והרחבתו בנכס ריאלי ייחודי.
אני למעשה משקיעה בסכומים קטנים יחסית ובאפיקים אטרקטיביים שעד היום שמורים רק למשקיעים מוסדיים גדולים, תאגידי ביטוח ובתי השקעות. למה? כי אני מאמינה באהבת אמת! אני לא גולד דיגרית שכל מה שמעניין אותה בקשר זה כמה כסף יש לך 
אני יכולה להעיד על עצמי שאני מנהלת באופן מקצועי ובשקיפות מוחלטת את הקרן שלי: חשבון נאמנות, ערבויות ובטחונות שמבטיחים שהכסף שלכם יופנה אך ורק למקום המיועד לו ויישא את התשואה עבורכם המשקיעים.

עדיין מתלבטים? זקוקים לתשובות נוספות?
אנחנו כאן בשבילכם

{{message}}