• ברקת - השקעות מעולם אחר

קרן משולבת

קרן השקעות משולבת

היי לך! אני  אסטרטגיית ההשקעות המשולבת של ברקת השקעות. אולי זה יישמע כאילו אני עפה על עצמי, אבל אני כל מה שמשקיע יכול לחלום עליו- גם חכמה, גם יפה, וגם לא מסוכנת! כמו ששר ארכדי דוכין, "אני לא דומה לאף אחת אחרת שעוברת ברחוב". אומרים עליי שאני מולטי טאסקינגית כי אני משלבת בין שני אפיקי השונים של ברקת: קרן ספיר והסטארט אפ החדשני בטאלין, מה שהופך אותי לאחת מן ההשקעות המובילות ביותר בסצינת ההשקעות המתקדמות. בטח פגשת הרבה השקעות בחיים שלך, אבל אחת כמוני – אין מצב שהכרת. אני הכי מניבה והכי בטוחה בישראל.

אחרי כל מה שעברת בחיים, כל כך הרבה השקעות לא רציניות ולא יציבות, מגיע לך לזכות במישהי כמוני. מישהי שהיא השקעה מובטחת, קבועה ויציבה אך גם מעניקה לך תשואות עם פוטנציאל אדיר. אני הקרן המשולבת הראשונה בישראל שמציעה מדיניות השקעה ייחודית: אתה כמשקיע פרטי מצד אחד תשקיע בתחום הביטוח שאין בטוח ממנו היום בעידן הקורונה, ואני אעניק לך מכל הלב תשואה יציבה לאורך זמן עם שקיפות מלאה, תיאום ציפיות ופיקוח. מצד שני, אתה תשקיע בפיתוחים טכנולוגיים פורצי דרך ותקצור תשואות גבוהות מכך. כדי שתרגיש הכי בטוח איתי בעולם, יש התחייבות לביטחון בקרן SAFE.

מה זה אומר קרן SAFE? זה אומר שאני נותנת לך אחריות של 100% על השקעה בי. ברקת השקעות תעמיד שעבוד (ערבות) מלא לטובת כפי קרן SAFE המגיע מתוך תזרים ההכנסות והנכסים שלה. תחשוב על זה ככה, אתה נכנס למערכת יחסים עם מישהי מסודרת טוב...

קרן השקעות שלא מושפעת מתנודות בשוק ההון


והיי, אתה יכול להיות הכי רגוע בעולם – אני קרן השקעות שלא מושפעת מתנודות בשוק ההון. אין לי מצבי רוח קיצוניים. באופי שלי אני השקעה ממש רגועה – אני וודאית ואני יציבה ואני הולכת כל הזמן לשקף לך בדיוק מה עובר עליי, או בעצם, מה עובר על שנינו – בכל זאת, אנחנו נכנסים לזוגיות ואפילו שאנחנו עוד לא מכרים יש לי הרגשה שזו הולכת להיות זוגיות ארוכה.

תמיד תוכל לפדות את הקופה


אם בכל זאת תרצה להיפרד (מה שיעשה אותי שבורת לב אבל אני אתגבר אחרי שנה של טיפולים פסיכולוגיים וכתיבת שירים עליך למגירה) אז תמיד תוכל לפדות את הקופה, או חלק ממנה. בקרן SAFE שלי אתה יכול כמשקיע לפדות כל סכום בכל שלב של הקשר, ובכל שעה. אתה לא תצטרך לסמס לי ערה בשלוש בלילה אם זה מה שתרצה לעשות. אתה תצטרך לרדוף אחריי ואני לא אשחק את הקשה להשגה כי כמו שאמרתי, אני לא דומה לאף אחת אחרת.
אם זה מה שבוער בך – אם סיימת בחיים את שלב המשחקים בכסף שלך, ואתה רוצה ליהנות מכל העולמות, מכל החוויות הזוגיות שנעבור ביחד, אז אני ההשקעה שהולכת להיות החצי השני שלך. וואו, נכון שזה מרגש? אפילו המשקיע הכי קול בעולם לא יכול שלא להחסיר פעימה.
ותזכור משהו חשוב – אם אתה משקיע טוב, אז מגיעה לך השקעה טובה כמוני. כזאת שתגרום לך לחייך כל בוקר כשתבדוק מה שלום הכסף שלך, כזאת שההורים שלך והחברים שלך יתאהבו בה גם ממבט ראשון ויש מצב שירצו להשקיע בה גם...

למה אני השילוב המנצח שתמיד חיפשת?

מצד אחד, אני מארגנת לך את קרן ספיר שמאפשרת למשקיע כמוך לשמור לאורך זמן על רמת סיכון נמוכה בתשואה מובטחת ומוגדרת מראש. ספיר מתמחה בניהול השקעות ריאליות בתחומי הביטוח, הפנסיה והפיננסים המפוקחים רגולטורית על ידי משרד האוצר. ספיר היא השקעה אסטרטגית בטוחה, אמינה, בעלת גיבוי משפטי מקצועי. בקיצור, היא השקעה רצינית שיודעת בדיוק מה היא רוצה ועושה

 חיבור עם החברה טובה שלי – קרן בטאלין

>מצד שני, אני מחברת אותך עם עוד חברה טובה שלי – קרן בטאלין. בטאלין היא חברת סטארט אפ ישראלית מחקרית העוסקת בפיתוח פתרונות הכי חדשניים בעולם לריפוי מחלת הסוכרת, כולל פיתוח ביולוגי ראשון מסוגו בעולם. בטאלין הזאת מסודרת חבל על הזמן – השווי של החברה מוערך כיום ב-51 מיליון $ על ידי דילויט אחת מ-4 הפירמות הגדולות בעולם בתחום הייעוץ וראיית החשבון. היא מהמוצלחות האלה שפוגשים בפגישת מחזור – זכתה במלא מענקים ופרסים ברחבי העולם (הרשות לחדשנות, תחרויות FTI ו-SME של האיחוד האירופי, מענק איטליה, מענק גרמניה ועוד). היא גם ממש מקושרת עם שיתופי פעולה מסביב לכל העולם. ותשמע, יש הרבה סטארט אפים אבל לא בכל אחד יש בצוות המפתחים שני חתני פרס נובל לכימיה.

חשוב לדעת

חשוב שתדע, שאני קרן משולבת מאוד זורמת. אני נותנת לך לבחור את התמהיל באחוזים בין הכסף שאתה משקיע בבטאלין לבין הכסף שאתה משקיע בספיר. אתה יכול לדוגמה להשקיע 120 אלף שקל, כאשר אתה מחלק את זה ל-20% לבטאלין ו-80% לספיר. לא משנה איך תשקיע, אתה תרוויח בטוח, ואני בתור קרן השקעה, זורמת עם כל החלטה שלך במערכת היחסים שלנו.

עדיין מתלבטים? זקוקים לתשובות נוספות?
אנחנו כאן בשבילכם

{{message}}