• ברקת - השקעות מעולם אחר

מחשבים מסלול השקעות מחדש

בדומה לתחומים רבים, משבר הקורונה הפך את סדרי העולמות מן הקצה אל הקצה גם בזירת ההשקעות. לפגיעה הכלכלית רחבת ההיקף יש השלכות כבר כעת על ביצועי התיקים והעתיד אינו צופן בשורות חיוביות יותר. הנתק בין הגאות בשוקי ההון אל מול ביצועי הכלכלה הריאלית, מעצימים את הסיכונים כאשר פוטנציאל התשואה נמוך ביחס אליהם.

אז כיצד יש לחדש מסלול מחדש ובאיזה תחום השקעות כדאי להיכנס לחזק?

אתם רוצים השקעה מובטחת? השקעה קבועה? השקעה יציבה? השקעה שתבטיח לכם תשואות של 7% בתוך חמש שנים? זה הזמן המושלם להשקיע בקרן ספיר! זו הקרן היחידה שמציעה לכם בימים אלו השקעה ייחודית מסוגה בתחומי הביטוח, הפנסיה והפיננסים אשר ישנו פיקוח רגולטורי עליהם על ידי משרד האוצר. המשקיע הפרטי משקיע בנכסים ריאליים ומקבל בתמורה תשואה קבועה ויציבה. וחשוב מכל – הכסף שלכם מושקע באופן בטוח תוך גיבוי משפטי מלא ומקצועי!

לגמרי נדיר: כל אחד יכול להשקיע בקרן ספיר

ניתן להפקיד באופן חד פעמי או להפקיד באופן שוטף על פני 5 שנים כאשר בשנה החמישית כבר תראו תשואה באופן ודאי של 7%. סכומי ההשקעה מותאמים למשקיע הפרטי, כאשר ניתן להשקיע 150 אלף ₪ - מיליון ₪ לבחירתכם. ולא יהיו לכם הפתעות: מסלול ההשקעה סולידי, הריבית קבועה וידועה מראש ברמת סיכון מינימלית, ההשקעה היא בנכסים ראליים ויציבים, אין קנסות או עמלת פירעון מוקדם, דמי הניהול מגולמים בריבית וישנה נזילות מלאה ותשואה בהתאם לטווח ההשקעה.

זו ההשקעה נדירה במיוחד בקורונה טיים כי היא אינה מושפעת מהתנודות העזות שיש בשוק ההון בימים טרופים שכאלו. את הקרן מנהלת חברת ברק פיננסים, סוכנות ביטוח מורשת מטעם משרד האוצר ורשות שוק ההון – ביטוח וחיסכון, שקמה בשנת 2013. מדובר באחת מן החברות המובילות כיום בישראל שמתמחה בתכנון פיננסי, חיסכון פנסיוני, ביטוחים, קרנות גמל, קרנות השתלמות וכן השקעות אלטרנטיביות.

נשמע לכם טוב

השאירו פרטים ונחזור אליכם לפרטים נוספים על מודל ומסלולי השקעה של קרן החיסכון עם העתיד הכי בטוח שיש

{{message}}