• ברקת - השקעות מעולם אחר

כמה אחוז תשואה אפשר לתפוס עם חכה

משקיעים ותיקים מכירים את מחזוריות השוק ויודעים שהזדמנות גדולה מגיעה מדי כמה שנים. הרבה פעמים במעטה של משבר. מי שהגיע מוכן כבר הספיק למנף את ההזדמנות הנוכחית, אבל שעריה טרם נסגרו וההזדמנות עודנה עומדת.


העולם ימשיך להסתובב, השוק יתאושש והמחירים יחזרו לעלות, אנשים ימשיכו לצרוך את מוצרי ושירותי הבסיס שלהם, חלק מהמותרות שצרכו פעם וחלק מהמותרות יתחלפו בחדשות, אבל מה שבטוח הוא שהכסף ימשיך להחליף ידיים, בין אם יש לנו תפיסה של וודאות ובין אם לא.

להנות מעולם השקעות מותאם אישית

השקעה טובה היא לא רק עניין של תשואה הולמת. נכון, זה שם המשחק, אבל זהו לא השחקן הבלעדי. היכולת שלנו להרגיש טוב בדרך הוא רכיב חשוב לא פחות מכדאיות ההשקעה עצמה, כי מה הטעם לא לישון בלילות בגלל חרדת התנודתיות, או לחלופין, בגלל האדרנלין שדוחף מבפנים למצוא את ההזדמנויות- הפנינים והיהלומים של התקופה הנוכחית.

להשקיע לבד או לבטוח במומחים?

יש ערך גדול מאוד להשקיע לבד. שליטה על התהליכים ועל מה שקורה עם ההון העצמי, מה שלא פעם מאפשר לגדר את ההשקעה. קיצור תהליכים, במידה ומדובר במשקיע מנוסה, בעיקר כשאין לו עם מי 

להיוועץ ולשמוע דעות נוספות ואולי אף סותרות, וכמובן הריגוש שעולה בלדחוף את הידיים לבוץ.

מומחים לעומת זאת יודעים לעשות את העבודה באופן שיטתי והמוצלחים שבהם- להביא תשואות גבוהות!

מחקרים מראים שהתשואה הממוצעת של בית השקעות מוביל גבוהה יותר מזו שהמשקיע הפרטי מסוגל להשיג. זהו נתון לא מאד מפתיע בכלל לאור היתרון היחסי של  בית השקעות בניסיון האדיר שיש ברשותו בניהול והשקעות פיננסיות, המומחיות, הידע, כוח הקנייה הגדול והחשיפה הגדולה מאוד שיש לו כלפי הזדמנויות בשווקים השונים.

אז מה עושים בזמן המשבר ואיך מנצלים הזדמנויות השקעה בים סוער?


קרן SAFE היא הזדמנות השקעה ייחודית המאפשרת גישה לפורטפוליו מבריק המבטיח תשואה גבוהה מאוד באופן קבוע, ביטחון מקסימלי ופוטנציאל לרווח אדיר בהסתברות משמעותי. זאת בשונה מביצועי בתי ההשקעות שרשמו תשואות הפסד בשנים האחרונות וכן מענף הנדל"ן שמגדר את ה 4% מקסימום בשנה פורייה במיוחד.

קרן SAFE משלבת שני אפיקי השקעה המורכבים מקרן ספיר וקרן בטאלין, בהן ניתן להשקיע כל אחת בנפרד ולוותר מיתרונות רעותה, או להבטיח את מקסימום התשואה ודריסת רגל בשני הענפים.

קרן ספיר היא קרן ייחודית שרוכשת ומשביחה תיקי ביטוח ופנסיה מניבים. הקרן מייצרת אלטרנטיבה בטוחה ורווחית יותר משוק ההון, תוך שהיא מספקת חסינות מפני תנודתיות השוק ואינה מושפעת ממנה כלל. ההשקעה בקרן מאפשרת נגישות לענף הביטוח- ענף יציב ורווחי במיוחד, מה שמבטיח הכנסה פסיבית גבוהה, תשואה יציבה וקבועה מראש, שקיפות ונזילות מלאה.

הקרן מאפשרת למשקיעים לשמור על השקעה בטוחה בתשואה מוגדרת מראש (7%-5% ) בהתאם לטווח וגובה ההשקעה (מס רווח הון של 15%  נומינלי בלבד).

ענף תיקי הביטוח והפנסיה אינו נגיש לציבור הרחב, למרות ובגלל היותו אפיק השקעה אטרקטיבי כל כך.  שוק הביטוח נהנה מיציבות אופטימלית וצמיחה מתמדת, בשונה לגמרי משוק המניות תיקי הביטוח והפנסיה מאפשרים גישה לענף סגור שהיה עד כה נגיש אך ורק לבעלי רישיון המורשים מטעם משרד האוצר. אלו יכולים לפעול ולהשקיע בתחום וליהנות מתשואות מקסימליות וסיכון מינימלי.

קרן ההשקעות הפרטית ספיר - מתמחה בניהול השקעות ריאליות בתחומי הביטוח, הפנסיה והפיננסים. הקרן משקיעה אך ורק בעולם הביטוח, בגיבוי משפטי מקצועי, ומעניקה למשקיעים בה תשואה וביטחון.

שניה לה, קרן בטאלין המשקיעה בחברת הזנק (Start-up) ישראלית בתחום הסוכרת,  העוסקת בפיתוח מחקר לפתרונות פורצי דרך למחלה. שווי ערך החברה מוערך בחמישה מיליון דולרים ע"י Deloitte  (מהמובילות בחמישייה הפותחת של פירמות רואי החשבון הגלובליות). החברה שעוסקת בין היתר בפיתוח ביולוגי מהראשונים מסוגו בעולם כבר זכתה למענקים ופרסים רבים, ביניהם מטעם הרשות לחדשנות, תחרויות FTI וSME של האיחוד האירופי, מענק איטליה ומענק גרמניה. בראש צוות הפיתוח עומדים חתני פרסי נובל לכימיה ואלו מגדרים את שיתופי הפעולה הנרחבים שיש לחברה ברחבי הגלובוס.

על החברה


ברק פיננסים הינה סוכנות ביטוח מורשית מטעם משרד האוצר, רשות שוק ההון - ביטוח וחיסכון, נוסדה בשנת 2013 ומונה 60 עובדים. החברה שבבעלות קובי גרדי ויוסי ברק, מנהלת מעל שני מיליארד שקל עבור 15,000 לקוחותיה.

ברק פיננסים חשופה למגוון רחב מאוד של תיקי ביטוח ופנסיה אותם היא בוחנת באמצעות צוות מומחים, המבצע  ניתוח פיננסי מעמיק של תיק הביטוח ומאפשר להשביח ולשמור על תשואה גבוהה בהתמדה, זאת במטרה להוביל שינוי שמעניק הזדמנות אמיתית לצמיחה בחיים, לכל אדם באשר הוא. השילוב בין החזון שלנו לפתרונות הכלכליים ומעטפת הביטחון שאנו מציעים מאפשרים לכם להגשים את המטרה הזו.

אנחנו כאן בשבילכם

עדיין מתלבטים? זקוקים לתשובות נוספות?
מלאו את הטופס ונציג מומחה יחזור אליכם

{{message}}