• ברקת - השקעות מעולם אחר

אודות בטאלין

השקעה בסטארט אפ טכנולוגי ייחודי וראשון מסוגו בעולם

 תחשבו בגדול – תחשבו על WAZE, תחשבו על פייסבוק, תחשבו על גוגל ולאחר קריאת השורות הבאות סביר להניח שלא תפסיקו לחשוב על בטאלין. Betalin Therapeutics היא חברה ישראלית שהולכת לשנות את עולם הסוכרת עם פיתוח של טיפול חדש שירפא לחלוטין את החולים במחלה. 
על פי הערכות ארגון הבריאות העולמי, למעלה מ-422 מיליון בני אדם ברחבי העולם חולים במחלה הזו ומרביתם נאלצים להזריק לעצמם מנות אינסולין כדי לאזן את גופם – זהו טיפול שרק מנהל את המחלה ולא מרפא אותה. בטאלין יצרה לבלב מלאכותי ביולוגי שניתן להשתיל בגוף החולה ובכך להביאו להחלמה מלאה לחלוטין. בימים אלו המעבדה 
הראשית שלה פועלת בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים.
הטיפול החדשני יביא ל:
ייצור אינסולין ברמה גבוהה יותר
הורדת תמותה של החיים
תגובה מופחתת של מערכת החיסון
הורדה משמעותית של עלויות הטיפול בחולי סוכרת
ביצוע פשוט של הטיפול במרפאות חוץ ללא צורך באשפוז

שיתופי פעולה מחקריים

החברה יצרה שיתופי פעולה מחקריים לטובת פיתוח הטכנולוגיה בכל רחבי העולם עם: אוניברסיטת אלברטה בקנדה, בית החולים האוניברסיטאי בציריך, Diabetes Research Institute בפלורידה, Mayo Clinic בארה"ב, Lids Hospital בלונדון, מעבדת ההשתלות הביולוגיות Fujian Provincial Key בסין ועוד. בצוות המפתחים של החברה נמנים שני חתני פרס נובל לכימיה – פרופ' סידני אלטמן ופרופ' אריה וורשל. בין המענקים והפרסים שהפטנט זכה להם בשנים האחרונות ברחבי העולם: 1,000,000 דולר מהרשות לחדשנות, 500,000 יורו משיתוף פעולה ישראל איטליה, 3,400,000 יורו בתחרות FTI של האיחוד האירופי עם שותפות בגרמניה ושוויץ, 90,000 יורו משיתוף פעולה ישראל גרמניה.

שווי החברה בשנת 2020 


שווי החברה בשנת 2020 מוערך ב-51 מיליון $ על ידי דילויט, אחת מ-4 הפירמות הגדולות בעולם בתחום הייעוץ וראיית החשבון (שלב הכנת מסמכים לקבלת אישור ניסויים בבני אדם)
בתוך 12-16 חודשים שווי החברה יוערך ב-150 מיליון $ (FHASE 1)
בתוך 24-36 חודשים שווי החברה יוערך ב-מיליארד $ (PHASE 2-3)
בתוך 4-5 שנים עם אישור המוצר הראשון שווי החברה יוערך ב-20 מיליארד $

למה להשקיע?

כיום המשקיעים השונים בחברה הם משקיעים אסטרטגיים כולל ראש ה-CFDA לשעבר שמקדם את החברה בסין. החברה בחרה בברקת השקעות להוביל את מערך גיוס המשקיעים הפרטיים לאחר שבחנה את יכולותיה ולמעשה מזמינה את הלקוחות להצטרף ולהנות מהצלחה ופוטנציאלי עסקי אדיר.
בטאלין למעשה מאפשרת למשקיע הפרטי להיות חלק מההשקעה הנדירה שעד כה הייתה פתוחה אך ורק בפני קהל מצומצם. יש לכם הזדמנות להשקיע באקזיט הבא וליהנות מתשואות גבוהות המגיעות מפיתוח טכנולוגי עולמי פורץ דרך.

הזדמנויות עסקיות


ברקת השקעות מקבוצת ברק פיננסים עוקבת כל העת אחר הזדמנויות עסקיות וחברות מתפתחות במשק העולמי לטובת השקעות כדאיות לכלל לקוחותיה. בכירי ברקת עוקבים אחר טכנולוגיית בטאלין ב-5 השנים האחרונות וצופים כל העת במגמת ההתרחבות וההצלחה.
בבחינת כדאיות ההשקעה בעסקה על פי 5 פרמטרים (ניהול, חדשנות, השקעות קיימות בחברה, אסמכתאות חוקיות והכרה עולמית בטכנולוגיה) מצאה ברקת השקעות כי בשנה האחרונה החברה עמדה 
כולם ואף עלתה מעבר לרף הציפיות, אל מול השקעות נוספות שנבחנו.

טכנולוגיית בטאלין תביא להחלמה מלאה מסכרת סוג 1 וסוג 2 תלויי אינסולין. מדובר באוכלוסייה המונה למעלה מ-150 מיליון חולים בעולם, כאשר השוק מוערך מעל ל-300 מיליארד $ בשנה. שווי החברה המוערך לפני שנה הוא 51 מיליון $. כיום לאחר ההכרה העולמית וההייפ הענק סביב הטכנולוגיה שווי החברה גדל ביותר מ-40%.

החזר השקעה הצפוי למשקיע אינו ידוע אך לפי ההערכות יכול להגיע למיליארדי שקלים. הסכום ההשקעה המינימלי הוא 40 אלף דולר וזאת במטרה לאפשר לכמה שיותר משקיעים פרטיים את היכולת לקחת חלק בהשקעה.


עדיין מתלבטים? זקוקים לתשובות נוספות?
אנחנו כאן בשבילכם

{{message}}